Reklama na blogu

Jakie było moje zdziwienie dziś gdy otworzyłem stronę mojego bloga. Moim oczom ukazało się pływające okienko z reklamą. Jakim cudem się tam pojawiła? Czyżby mój dostawca bez mojej wiedzy publikował reklamę na moim blogu? Szybko sprawdziłem blog Rasgana, który korzysta z tego samego hostingu. Tam żadnej reklamy nie było. Muszę sprawdzić regulamin. Jeśli faktycznie pozwala na zamieszanie reklam na moim blogu to będę musiał zmienić dostawcę hostingu jak tylko skończy mi się umowa. Chciałbym oświadczyć, że nie zamieszczam reklam na blogu. Blog jak dotąd jest działalnością niekomercyjną i nie planuje zamieszczania na nim żadnych reklam. Wszystkich których fakt zamieszenia reklamy zdenerwował serdecznie przepraszam. Jeśli ktoś jeszcze kiedyś zauważy reklamę na tym blogu bardzo proszę o kontakt. Będę interweniował u dostawcy.

komentarzy 6

 1. Rasgan pisze:

  Witaj,

  przed chwilką miałem wyskakujące okienko z reklamą jakiegoś samochodu. Pomarańczowe tło i srebrny samochód pokazany od frontu. Marki nie zauważyłem. Gdy tylko czegoś się dowiesz daj znać. Bardzo ciekawi mnie ta sprawa.

  • rmz pisze:

   W regulaminie nie znalazłem nic o reklamach. Wygląda na to, że reklamy są wywoływane przez skrypt statystyk, czyli stat24.com. Będę musiał z nich zrezygnować, bo dziś znowu mam reklamę.

 2. Rasgan pisze:

  Ja już dawno zrezygnowałem ze statystyk. Po co ci one? Co z nich wyciągasz?

  • rmz pisze:

   Jeśli to nie skrypt stat24.com to co? Youtube? Ostatnio zamieszczają linki reklamowe w filmach. Może teraz dołączają reklamy do osadzonych filmików na innych stronach? Wyłączyłem statystyki i zobaczymy.

 3. Rasgan pisze:

  Spotkałem się już z tą samą reklamą na innych stronach zrobionych za pomocą WP ale nie w linuxpl.com czyli to nie wina dostawcy. Podejrzewam, że to wina statystyk, bo tamte strony też miały a ja nie mam. Chyba znalazłeś rozwiązanie tego problemu.

 4. Rasgan pisze:

  Dochodzą do ciebie maile z bloga? Jeśli tak to odpowiedział byś gamoniu 🙂

Skomentuj

*