Blogowanie, czytelnicy

Ostatnio zauwazyłem, że kilka osób przegląda mojego bloga 🙂 Specjalnie go nie promuję i nie mam jak narazie zajmujących wpisów tak samo jak nie mam wielu czytelników. Kontrowersyjne wpisy wywołują zwykle gorącą dyskusję w komentarzach. Dotąd nie dodawałem wpisów zawierających moje osobiste przemyslenia na temat otaczającej mnie rzeczywistości. Ten blog w założeniach miał być bardziej „techniczny”. Jednoczesnie chciałem się pobawić możliwościami oferowanymi przez hosting w porównaniu do Joggera i Bloggera. Jak narazie więcej się bawię ustawianiemi WP niż pisaniem czegoś konkretnego. Myślę jednak, że cieżko czasem będzie uniknąć komentowania bieżących wydarzeń. Nie chcę jednakże, aby było to marudzenie jak na setkach innych blogów. Może nie mam żyłki blogera? Jednak w sieci są tysiące blogów których nikt nie czyta.

Komentarze na moim blogu są moderowane. Nie znaczy to, że nie będe zamieszczał komentarzy z którymi się nie zgadzam. Chcę tylko uniknąc botów spamujących i idiotów. Myslę, że jak zaczną się pojawiać jakieś komentarze to będzie mnie motywowało do pisania tutaj, niekoniecznie o sprawach technicznych.

komentarze 2

  1. Rasgan pisze:

    Ja czytam, zaglądam i staram się komentować, gdyż komentarze dodają chęci do pisania.

    Myślę, że powinieneś nie ograniczać się tylko do techniki, napisz co myślisz, co czujesz (smród z za okna?) a ludzie zajrzą. Czytelnicy uwielbiają czytać narzekania innych, to daje im poczucie, że ktoś ma gorzej niż oni.

  2. Ilona pisze:

    Misiak Misiak, jakie Ty mądre rzeczy piszesz :).
    I nie narzekaj – zawsze może być gorzej, więc po co?

Skomentuj

*