Przeprowadzka

Kolejne podejście do pisania bloga.
Minął rok od czasu publikacji ostatniego wpisu na jogger.pl Mój poprzedni blog cierpiał przez mój chroniczny brak czasu.Czy założenie nowego bloga sprawi, że będę go częściej aktualizował? Nie wiem, ale postaram się 🙂 Zobaczymy jak bloguje się na Google. Czyżbym oddawał się w macki korporacji? Nie wiem jeszcze jak będzie z przeniesieniem tych kilku wpisów ze starego bloga. Może przeniosę tylko jakieś moje ulubione.
Zaktualizowałem link do bloga Rasgana. Przeniósł się na nowy hosting i wykupił sobie domenę. Generalnie jego blog inspiruje mnie do prowadzenia własnego i obiecywania sobie, że będę systematycznie go aktualizował. Mam nadzieję że tym razem mi się uda.
Przy okazji chcę złożyć Rasganowi życzenia Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia. By razem z Małżonką żyli długo i szczęśliwie i doczekali się gromadki małych Rasganiątek🙂
P.S. Obyś w końcu znalazł swoje wymarzone distro 😉

Istotną zmianą poza stworzeniem nowego bloga jest to, że porzuciłem ArchLinuxa na rzecz Fedory. Powód jest dość prozaiczny. Nie miałem czasu i ochoty wiecznie czegoś konfigurować. Arch to fajne distro, ale wymaga czasu, którego jednak nigdy nie ma zbyt wiele. Ktoś może zapytać dlaczego nie Ubuntu? A dlatego, że mam sentyment do dawnych distro RedHata sprzed wielu lat. Poza tym Linux to Linux a distro to tak naprawdę sprawa drugorzędna.

W październiku odbędzie się w Rybniku pierwszy PyConPL 2008. Zainteresowanym polecam Stronę Konferencji. Osobiście się wybieram, więc będzie można mnie tam spotkać. Spotkać mnie można również na kanale IRC #python.pl na FreeNode.
Myślę, że na pierwszy wpis wystarczy.

Skomentuj

*